Nejnovější recenze ze sekce Doplňky stravy na imunitu

Ověřený zákazník Testuj.to Libuše

• balení výrobku, design

Líbilo se mi balení výrobku, jak design etikety, tak i skleněná lahvička. Tobolky jsou velikostně akorát, ovšem pro dospělého člověka. Nabídla jsem i dceři, zda-li chce používat, ale řekla, že by je nespolkla i přesto, že jsou doporučeny od 3 let věku. Ale já ráda svému tělu dopřeju jednou za čas "něco navíc".

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

• Stylové balení
  • Složení

Doplněk stravy jsem užívala pres měsíc a podle doktora, mi zvýšil hladinu hemoglobinu, kterou jsem měla nízkou. Složení i obal od kapslí vypadá moc hezky. Kapsle jsou akorát velké, Dobře se polykají. Celkově jsem s Beggs spokojena a můžu je vřele doporučit dalším lidem :)

Ověřený zákazník Testuj.to Marcela

• Kapsle přiměřené velikosti
  • Bez zápachu v ústech
  • Bez laktózy
  • Velikost lahvičky - otvoru na vytažení kapsle. Jedna vytáhnout nejde. A potom se mi sype celá hrstka

Jsem maximálně spokojena s produktem. Otěhotnění se podařilo a věřím, že právě díky kapsím od Beggs. Kapsle je přiměřené a velikosti a jednoduše je zvládne každý spolknout, nezpůsobuje pachuť v ústech a nějaké přidružené nevolnosti. Lahvička je z tmavého skla, tak vůbec nevadí si ji nechat odloženou na nočním stolku a tím pádem snad nejde ani zapomenout.
Doporučuji všem kdo miminko plánuje, nebo je v prvních týdnech těhotenství.

Ověřený zákazník Testuj.to Pavlína

• Vstřebatelnost
  • Balení v kterém doplněk přišel

Doplněk stravy Beggs Iron moc doporučuju. Má super složení, které je přírodní a je pro tělo dobře vstřebatelný - forma bisglycinát. Velikost kapslí je tak akorát a má hezké balení - skleněná lahvička. Jsem celkově spokojena. Pokud nemám dostatek želena ze stravy, ráda si dám tento doplněk stravy.

Ověřený zákazník Testuj.to Zuzana

• složení
  • velikost tablet
  • účinky

Trpím hormonální nerovnováhou a nepravidelnou menstruací po většinu života. Teď, když chceme mít s manželem děti, rozhodla jsem se vyzkoušet tento doplněk stravy. Ráda pečuji o své tělo co nejpřirozeněji. Díky Beggs Methylfolate + Myo-inositol Complex se mi podařilo během relativně krátké doby vypořádat s přirozeným vyvážením menstruace a hormonů. Cítím se mnohem lépe, klidněji, nepociťuji před menstruací žádné "nežádoucí nálady" a věřím, že náš sen se nám co nejdříve naplní. Kapsle jsou na polykání svojí velikostí tak akorát, nezadrhávají se v krku, není po nich žádné nežádoucí pálení v krku, apod. Za mě rozhodně doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

• Design lahvicky
  • Slozeni

Velikost kapsli akorat tak primerene. Kazdy zvladne spolknout. Davkovani je super, ze stavi jedna kapsle denne. Pro ty co se snazi o detatko 2x denne. Pripravek beru jiz 10 den a citim se lepe. Jsem s pripravkem spokojena a budu nadale pouzivat. Doporucuji tem co se snazi otehotnet, nebo tem co se jiz zadarilo, aby se detatko v brisku prospivalo tak jak ma

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

• Mala kapsle
  • 2v1

Jelikoz se s manzelem delsi dobu snazime o miminko tento pripravek jsem vybrala abych to co nejvic podporila. V jedne kapsly je obsazen jak methylfolat tak inositol coz je vyhoda . Podstupujeme umele oplodneni a tak je pro nas dulezite co nejvice pidporit kvalitu vajicek a myslim si ze timto produktem nic nezkazim. Naopak mam pocit ze pro to delam maximum a mam vse v jednom :)

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• Velikost balení
  • Bez chutě
  • Bez zápachu
  • Vhodné pro těhotné a kojící
  • Vhodné pro děti
  • Gelové kapsle
  • Velikost kapslí

Kapsle Beggs Omega-3 jsou gelové a tak jdou dobře spolknout, přestože jsou docela velké. Líbí se mi, že jsou české výroby a vhodné také pro těhotné a kojící, v tomto období beru užívání vitamínů a doplňků stravy jako nutnost. Jelikož užívám krátce, nezpozorovala jsem výrazné změny, snad jen trochu více energie během dne. Při pravidelném užívání věřím budou dodávat vše potřebné pro prevenci zdravotního stavu.

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

Zakoupeno v Testuj.to

• denní dávka v jedné tabletě
  • vegan složení
  • vyrobeno v ČR

Vzhledem k mé potravinové alergii jsem moc ráda za veganské a přírodní složení. Oceňuji, že denní dávka je v jedné tabletě a není tak potřeba myslet na užívání vícekrát za den. Prozatím užívám doplněk stravy krátce, ale hodlám v tom pokračovat. příjem železa považuji za důležitý.

Ověřený zákazník Testuj.to Viktorie

• Nezanechává zápach v ústech
  • Bez glutenu, laktózy a sóji
  • Zlepšení paměti a spánku
  • Velikost kapslí

Rybí tuk pravidelně zařazuji do svého jídelníčku na jaře a na podzim. Kapsle od Beggs s Omega 3 jsou po přičichnutí lehce cítit rybinou, ale po polknutí po nich nezůstává nepříjemnou rybí pachuť v ústech. Neobsahují laktózu, gluten a ani soju. Velikostně jsou větší a v tomhle směru odpovídají konkurenčním kapslím. Posiluji teď imunitu, proto užívám kapsle 3x denně, ale stačilo by bohatě 1x. Kapsle jsou ve tmavě skleněné dózičce a obsahují 90 želatinových kapslí. Po skoro měsíčním užívání pozoruji lepší soustředění a lepší spánek. S účinky jsem spokojená.

Ověřený zákazník Testuj.to Klára

• Přehlednost informaci na obalu
  • Tablety nezapáchají
  • Složení vhodné pro kojici a těhotné zeny
  • Složení

Doplněk stravy Beggs bych určitě doporučila. Na první dobrou mě zaujalo složení kapslí. Respektive mám intoleranci na laktozu a soju. Proto je pro mě narocne sehnat doplňky stravy, které neobsahují laktozu a soju.
Účinek se zatim dostavil v podobě zpevnění nehtů, což jsem upřímně už nedoufala, ze by se mohlo někdy stát :D
Kapsle nezapáchají rybinou, což je extrémně velké plus. Kolikrát mi zabránilo konzumovat omega 3 mastné kyseliny prave z tohoto důvodu. Velikost tablet odpovídá standardní velikosti jako má konkurence. Dobře se polykají.
Začali jsme tablety konzumovat cela rodina, konečně jsme objevili ty, po kterých nikomu není těžko, daji se polknout a složení je více než luxusní.

Ověřený zákazník Testuj.to Aneta

• Obal

Doplněk stravy užívám chvíli, ale i tak se cítím lépe. Mám více energie, lépe spím a zdá se mi, že mám i lepší nálady. :) Kapsle jsou tak akorát veliké, takže se dobře polykají.

Maji praktický obal, skleněnou dózu, takže na rozdíl od jiných doplňků stravy v papírových obalech vám nikde nezavazí, nepadají.

Ověřený zákazník Testuj.to Zuzana

• Složení doplňku stravy Beggs

Začala jsem brát doplněk stravy Beggs týden předtím než jsem otěhotněla.
Užívám kapsle 1x denně. Velikost kapslí je větší, ale pro mě v pořádku. Design obalu je jednoduchý.
Oceňuji složení kapsle. Obsahuje vše, co pro první trimestr žena potřebuje. Zatím jsem účinky toho nevypozorovala. Vzhledem ke složení ale doufám, že napomůže ke zdravému prvnímu trimestruy
Určitě budu nadále používat v těhotenství.

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• Ideální baleni
  • Krasne se polykají
  • 100% přírodní balení

Doplněk stravy beggs vřele doporučuji,ideální velikost kapsliček,které se díky svému hladkému povrchu krásné polykají. Ideálně velká skleněná krabička bez zbytečných velkých poloprázdných obalů s letáčkama,už jen to je za mě velké +.
Po doplňků jsem se cítila velice dobře,těžko snáším doplňky,často se osypávám a nyní bez jakékoliv reakce,takže určitě za mě opět pozitivní. Navíc jsem se cítila velice dobře. Složení je 100% přírodní,takže vhodné i pro nás vegetariány ?
Beggs mě velice mile překvapili,navíc miluju jejich design obalů ?❤️

Ověřený zákazník Testuj.to Natal

• obal

S produktom som spokojná splnil moje očakávania užívam tabletky každý deň 2 týždnov a už vidím výsledky, cítim sa super, schudla som nenafukuje ma vôbec, páči sa mi aj ten obal, pekné tobolky určite si ešte kúpim do zásoby. Veľkost kapsuliek je primeraná, dávkovanie som si dala 1 denne, cítim sa dobre oveľa lepsie ako predtým určite pokračujem v davkovani aj nadalej učinky su super na moje telo aj mysel

Ověřený zákazník Testuj.to Eva

Přidáno: 28. srpna 2023

• Krásné balení
  • Kvalita
  • Vhodné pro těhotné a kojící matky
  • Bez lepku
  • Velikost

Omega 3 jsem už delší dobu chtěla zařadit do svého denního rituálu. Dostala jsem možnost Omega 3 vyzkoušet, tak jsem moc ráda.Kapsel jsou trošičku velké, proto doporučuji zapít větším množství vody, párkrát se mi stalo, že jsem kapsli cítila v puse, což není moc příjemné. Jsou vhodné pro těhotné a kojící matky a jsou bez lepku, což je super. Cítím se víc v psychické pohodě a nejsme tolik unavená.
Za mě tyto kapele doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Adéla

Přidáno: 28. srpna 2023

• Snižuje únavu
  • Podporuje tvorbu červených krvinek
  • Český výrobek
  • Velikost balení
  • Kapsle jsou bez chuti

Nedostatkem železa trpím už možná deset let, takže užívání doplňků stravy je v tomto směru nutností. Bohužel je obtížné si v dnešní době vybrat, trh je přesycený, možnosti je neskutečné moc, a tak výběr není úplně jednoduchý. U těchto kapslí vím, že je to krok správným směrem. Rozdíl vidím už po několika týdnech. Kapsle jsou bez chuti, jódu tak akorát velké, líbí se mi i velikost balení. A jako bonus je obal kapslí z tmavého skla.

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

Přidáno: 27. srpna 2023

Zakoupeno v Testuj.to

• na tvorbu červených krvinek
  • proti únavě
  • hezký obal
  • fajn složení
  • vyrobeno v ČR
  • malinko vyšší cena (ale kvalitní výrobek)

Kvalitní doplněk stravy skvělý na únavu a vyčerpání, ke tvorbě červených krvinek a dalšího. Je vyroben v České republice a má moc fajn složení. Těhotné a kojící mohou také užívat, což je skvělé, protože v těhotenství často železo chybí. Já využiji nyní s malým miminkem zejména na tu únavu :) -tady už jsem poznala výsledky. Kapsle se snadno užívají, krabička je moc hezká. Jsem spokojena a už jsem objednala i produkt této značky na vlasy.

Ověřený zákazník Testuj.to Lada

Přidáno: 27. srpna 2023

• Praktičnost
  • Velikost tablety

Jsem s užíváním doplňku stravy Beggs Methylfolate + myo-inositol Complex spokojená. Obsahuje maximální dávku kyseliny listové v jedné tabletě. Doplněk je bezlepkový, bezlaktózový, veganský, takže vhodný pro každého. Až na velikost kapslí, které jsou na můj vkus trochu velké, jsem s užíváním naprosto spokojená. Cítím se méně unavená a pomáhám i miminku.

Ověřený zákazník Testuj.to Karin

Přidáno: 26. srpna 2023

Zakoupeno v Testuj.to

• bez gluténu, laktózy, sóje
  • veľkosť kapsúl
  • mierny zápach kapsúl po rybine
  • nepraktickosť skleneného balenia

Beggs Omega-3 s EPA+DHA kapsule je doplnok stravy s rybím olej a vitamínom E. Dávkovanie odporúčané pre dospelých je 2-3 kapsule denne. Výhodou je absencia laktózy, sóje a gluténu, čím je vhodný pre ľudí s alergiami. Balenie je zo skla a obsahuje 90 kapsúl zo želatíny. Veľkosť kapsúl je asi 1,5 cm, čo môže spôsobiť ťažkosti pri prehĺtaní. Z kapsúl je mierne cítiť zápach rýb. Pri dlhšom užívaní pozorujem lepší zrak a vyššie prekrvenie končatín.

Zobrazuji 401 - 420 ze 500 recenzí 1...19 20 [ 21 ] 22 23...25