Nejnovější recenze ze sekce Doplňky stravy na imunitu

Ověřený zákazník Testuj.to Zdeněk

• chuť
  • dobře stravitelný
  • vůně

Skvělý výrobek. Nemá žádné negativní chuťové nebo zápachové vlastnosti, které bývají spojené s rybím tukem. Tedy je to rybí tuk, ale nechutná to jako rybí tuk a nezapáchá to jako rybí tuk. Chutná skvěle, jako svěží limetková substance. Řada lidí, zejména děti nemají rádi typickou vůni a chuť rybího tuku, ale nic z toho zde není. Zlepšuje náladu a nehty.

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

• Kvalita
  • Účinnost

Oceňuji přírodní složení. Tablety jsou větší, ale není to žádný problém a v případě potřeby se dají rozpůlit. Manžel s dětmi měli angínu a já jsem byla jen pár dní trochu nachlazená, takže si myslím, že mi produkt pomohl. V září začnu dávat i dětem, až půjdou do školky.

• Pomerančovo-citronová příchuť
  • Možnost přidání do pokrmů

Doplněk stravy Zlatá Omega-3 rybí olej mě velmi mile překvapil pro svou pomerančovo-citronovou chuť ze které nebylo ani trochu poznat, že se jedná o rybí olej. Navíc jeho tekutá forma je také velmi příjemná a, že se dá olej přimíchat do jakéhokoliv jídla je skvělý bonus

Ověřený zákazník Testuj.to Lukáš

• Účinek
  • Velikost tablet

Moje imunita byla na tom lépe. Za celou dobu, co jsem ho užíval jsem neonemocněl. Malým mínusem je velikost tablet, ale lze je rozpůlit. Složení je přírodní a to je pro mě velkým plusem. Doporučuji. Doplněk stravy Beta Glukan Premium měl na mě pozitivní účinek.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• Celková podpora imunity
  • Přírodní složení
  • Jen jedna tableta denně
  • Velikost tablety

Doplněk stravy Beta Glukan mi pomohl vyhnout se respiračním onemocněním, i když všichni okolo mě onemocněli. Určitě tedy doporučuji všem, kteří bojují s oslabenou imunitou jako já nebo je čas zvýšených onemocnění. Tablety jsou dost velké, dají se ale rozlomit napůl a stačí užívat pouze jednu tabletu denně. Určitě oceňuji přírodní složení produktu.

Ověřený zákazník Testuj.to Iveta

• Pomáhá
  • Velikost tablet

Díky tabletám Beta Glukan na podporu imunity jsem odolala viróze, se kterou zápasil zbytek rodiny. Tablety jsou ale poměrně velké, a i když jsem zvyklá polykat prášky, měla jsem s nimi trošku problém. V porovnání s jinými značkami tablet na podporu imunity jsou pro mě horší. Ale určitě stojí za to je vyzkoušet.

Ověřený zákazník Testuj.to Markéta

• složení
  • velikost pilulek

Pár dní po tom co jsem začala brát Beta Glukan 200mg Premium jsem dostala pásový opar. K mému překvapení měl ale rychlý a bezbolestný průběh. Moc se mi líbí přírodní složení. Trochu jsem měla problém s velikostí tablet, ale nic co by se nedalo zvládnout.

• Balení produktu
  • Možná bych upřednostnila tablety

Produkt jsem užívala každý den mezi 20. a 21. hodinou, což je údajně nejvíce optimální pro vstřebávání jódu.
Příchuť mi chutnala, ale nevadilo by mi ani užívat produkt bez příchutě. Cítila jsem se po pár týdnech více energická. Mým známým a rodině bych tento produkt neváhala doporučit :)

Hansen NMN nikotinamid mononukleotid prášek 50 g

Hansen NMN nikotinamid mononukleotid prášek 50 g

Ověřený zákazník BrainMarket.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v BrainMarket.cz

• Vysoká kvalita
  • Čisté NMN bez další látek, málokde k sehnání
  • Po prvním 50g balení pozoruji citelné zlepšení v množství energie a rychlosti úlevy od bolesti svalů a šlach (rekreačně sportuji několikrát týdně), proto kupuji znovu
  • Dražší
  • Po cca dvou-třech týdnech užívání se dostavil pocit mírně rychlejšího srdečního tepu (lehce nepříjemné hlavně před spaním) a zvýšeného pocení, ale buď jsem si na to zvykla, nebo se to zase po pár dalších týdnech vytratilo

Ověřený zákazník Testuj.to Daniela

• Tekutá forma

Tento rybí olej má přírodní složení, které je obohacené o vit. A, D, E a má dobrou pomerančovo-citronovou chuť. Obsah hezkého skleněného balení je 250 ml. Každý den jsem užívala 1x 5 ml (malá lžička, balení neobsahuje odměrku) oleje mezi jídlem. Celkově jsem se po oleji začala cítit lépe a zvýšila se mi energie. S tímto doplňkem stravy jsem spokojená a oceňuji tekutou konzistenci.

• Příjemná pomerančovo - citronová příchuť přírodního původu
  • Složení přípravku ( dostatečné množství DHA, EPA, vitamíny A, D,E)
  • Tekutá léková forma usnadňující polykání přípravku
  • Snadné dávkování
  • Množnost přidat do salátů, kaší, smoothie
  • Původ oleje ( udržitelný rybolov)
  • Příznivá cena přípravku

Zlatá omega 3 rybí olej má velice příjemnou citrusovou příchuť, díky níž je rybí pachuť zcela minimální nebo téměř zanedbatelná. Olej má velice dobré složení obsahující nejen omega-3 mastné kyseliny zejména DHA a EPA, ale je obohacen rovněž o vitaminy A,D,E. Velké plus spatřuji ve zpracování ryb pocházejících z udržitelného rybolovu.

Přípravek má tekutou lékovou formu usnadňující polykání, dobře se tedy hodí například pro seniory nebo malé děti od tří let věku, lze přidávat i do ovocných, či zeleninových salátů, smoothies či kaší. Snadno se dávkuje, kdy denní dávka odpovídá jedné čajové lžičce.

Cena je velmi příznivá, na trhu je i výhodné dvojbalení.
Přípravek mohu rozhodně doporučit a ráda si po spotřebování zakoupím opakovaně, neboť se během více než měsíčního užívání cítím jistě méně unavená a náchylná k častým nachlazením, střevním virózám a jiným nemocem svých malých dětí. Vidím i mírné zlepšení zraku, které mám podložené i nedávnou preventivní kontrolou u obvodního lékaře.

Ověřený zákazník Testuj.to Monika

• Dávkování
  • Možnost i pro děti
  • Musí byt v lednici

Zlatý Omega 3 rybí olej musím fakt pochválit. Mame s dětmi ráno rituál, na který se fakt těší, jen cvakne lednice a děti křičí: rybickyyyyyyy.
Má skvělou chuť bez vůně ryby, dá se lehce na lžičku a nejsou to žádné velké tablety, které se člověk boji spolknout. Musím říct, že mi přijde, ze mám mnohem silnější vlasy a nehty (tolik se nelámou). Do pokrmu jsem zkusila zatím jen já, děti chtějí sami na lzicku, ale pokud by i toto dělalo někomu problém, muže lehce přidat do jogurtu nebo nakapat na nějaké jidlo. Už jsem omegu zakoupila pro rodiče i babicku a všichni si moc chválí.

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

• Rychle viditelné účinky

Výrobek určitě doporučuji. Na podzim začnu dávat i dětem. Vyhovuje mi přírodní složení produktu. Velikost tablet by mohla být menší pro děti. Přípravek Beta Glukan Premium užívám krátce ale zbavila jsem se pokašlávání a také nechytám od dětí virózy. Určitě budeme užívat dál.

Ověřený zákazník Testuj.to Karel

• Zlepšení zdravotního stavu

Malém malé děti a ze školky domu nosí pořad rýmu a kašel. Po užívání omega-3 jsem je z toho dostal. Díky tekuté formě mohou využívat i děti. Tento produkt určitě doporučuji komukoliv kdo má problémy s imunitou jako skvělou volbu. Je výborný i chuťově za mě spokojenost

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

• plní účel
  • přírodní složení
  • velikost balení
  • stačí brát 1x denně

Velikost tablet je sice větší, ale pro dospělého ok. Případně se dají půlit. Jsou bez vůně a zápachu, což vidím jako plus. Deklarovaný účinek u mě Beta Glukan splnil, zejména nyní, když se v kanceláři používají hromadně klimatizace, mi pomáhá vyhnout se nachlazení. Pokud mě jeden den bolelo v krku nebo byl náznak rýmy, do druhého dne je po problému.

Ověřený zákazník Testuj.to Alena

• Bez vůně "rybiny"
  • Balení
  • Konzistence

S výrobkem jsem velmi spokojená. Užívala jsem ho já i moje dvě děti. Tekutá forma užívání rybího tuku je mnohem lepší než tvrdé velké tobolky, které se špatně polykají a pro děti je to nepředstavitelné. Takže tato forma je super a navíc, že i když je to rybí tuk, tak rybu necítíte ani vzdáleně. Dá se přidávat různé do jídel, ale my ji jedli ze lžičky a to hned ráno a udělali jsme si z toho takový náš rituál ? určitě doporučuji všem co chtějí své zdraví podpořit právě dost významnými vitamíny a prospěšnými látkami, který jsou právě v rybím tuku. My určitě na podzim opět nasadíme a budeme v užívání pokračovat.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• Množství v balení
  • Účinnost
  • Velikost tablety

Užívání je potřeba delší dobu, ale za mě určitě výborný doplněk stravy, který pomáhá proti nemocem. Mě pomohl proti rýmě. Začala jsem dávat také synovi, který navštěvuje mateřskou školku a byl velmi casto nemocný, tak věřím že to bude mit stejný efekt jako u mě a zbavíme se věcných nemocí.

Ověřený zákazník Testuj.to Pavla

• Kvalita
  • Dostupnost
  • Dávkování
  • Forma -velká tableta

Doplněk stravy Beta Glukan 200mg Premium. Tento produkt jsem si vybrala pro jeho kvalitní složení, dostupnost a cenu. Po mé zkušenosti, kdy jsem měla náběh na respirační onemocnění, mohu jen vřele doporučit. Onemocnění proběhlo v lehčí formě a v kratším čase než u mne bývá obvyklé. Vyhovuje mně i dávkování. Jedna tableta za den kdykoliv, kdy to nemusí být závislé ani na jídle. Jediné s čím já mám trochu vždy problémy je polykání větších tablet. Takže já bych preferovala menší, která by mi šla lehce spolknout. Jinak jsem s výrobkem spokojená a doporučuji všem.

Ověřený zákazník Testuj.to Bára

• Dobře se polykají
  • Uvítala bych ekologičtější balení

V době užívání jsme sice žádnou nemoc nezaznamenala, ale nějaký extra vliv na imunitu také ne. Vyzkouším znovu v září.
Přírodní služební je sice fajn, ale uvitala bych ekologičtější balení. Tabletky jsou baleny neefektivně.
Tablety jsou velké, ale s polykáním není vubec problém.

Ověřený zákazník Testuj.to Šárka

• praktické šroubovatelné balení
  • příjemná chut
  • ve formě sirupu

ocenuji formu sirupu, je tím ulehčeno užívání pro děti, které nerady konzumují ruzné tobolky, překvapila mě velmí jemná citruosvá chut, ze sirupu nelze poznat, že se jedná o rybí olej, užívám ráno cca 2 měsíce a pozoruji zlepěení stav nehtů méně se mi loupou a jsou i pevnější

Zobrazuji 441 - 460 ze 500 recenzí 1...21 22 [ 23 ] 24 25