Nejnovější recenze ze sekce Doplňky stravy na imunitu

Ověřený zákazník Testuj.to Iveta

• forma
  • balení-velikost

Železo mi chybělo jak v těhotenství tak po něm a z předepsaných doplňků mi bylo hodně špatně. Oceňuji, že tyto kapsle nebyli těžké na žaludek. Rozdíl je znát po pár dnech, člověk má navzdory častému nočnímu kojení víc energie a je míň unaven. Je skvelé, že je tam navíc i vitamin C

Ověřený zákazník Testuj.to Kateryna

• absence rybí příchutí
  • Pohodlné užívání
  • Pomáhají zlepšit spánek

Snažím se brát doplňky stravy s mastnými kyselinami kurzem aspoň třikrát do roka, často však mívám problém s tím, že po užívání cítím rybí příchuť, což není úplně příjemné. Naštěstí tento výrobek od Beggs je v tomto ohledu bezproblémový, v čemž pro mě i spočívá největší přidaná hodnota oproti konkurenčním výrobkům. Dávkování je jednoduché - beru 2 kapsle denně, po večerním jídle. Samotné kapsle jsou relativně velké, se spolknutím jsem však neměla problém. Nevím, zdá můžu po takto krátké době posoudit nějaké změny, ale byla jsem mile překvapená z toho, že se mi výrazně zvýšila kvalita spánku, a to už zhruba po 10-12 dnech užívání. Celkově jsem s tímto výrobkem spokojená a chci se seznámit s dalšími doplňky této firmy.

Ověřený zákazník Testuj.to Marcela

• Dávkování, složení

Kombinaci kyseliny listové a myo inositolu mi doporučila gynekoložka jako podpůrný prostředek v rámci plánování těhotenství. Kapsle se dobře polykají, mají příjemnou vůni, balení se otevírá bez problémů, oceňuji skleněný obal :) Nepociťuji žádné vedlejší účinky. Těhotná momentálně zatím nejsem, takže vliv produktu posoudit nemohu, ale pokud by se tak stalo, budu klidnější, že dítě bude mít látky potřebné pro jeho správný vývoj.

Ověřený zákazník Testuj.to Mgr. Lucia

Přidáno: 24. srpna 2023

• Veľkosť tabletky je akurát
  • Balenie
  • Nezaťažujú žalúdok
  • Tablety mierne páchnu

Na tomto produkte mi vyhovuje najviac dávkovanie, jednoduché, raz za deň šup tabletku a hotovo. Myslím si,že na reálne výsledky je nutné dlhšie užívanie, takže si zakúpim ďalšie balenia. Tabletka je klasická, ani veľká ani malá. Nie je problém s prehltnutím. Obal má príjemný, nerušivý.

Venira Kids imuno sirup pro děti 150 ml

Venira Kids imuno sirup pro děti 150 ml

Ověřený zákazník VENIRA Veronika

Přidáno: 23. srpna 2023

Zakoupeno v VENIRA

• Skvělá sladká chuť

Dobrá kvalita výrobku za super cenu

Organic india Amrita 60 kapslí

Organic india Amrita 60 kapslí

Ověřený zákazník Ecce Vita, spol. s r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 22. srpna 2023

Zakoupeno v Ecce Vita, spol. s r.o.

dobrý

Ověřený zákazník Testuj.to Iveta

Přidáno: 22. srpna 2023

• Velikost kapslí
  • Žádný pocit pachuti
  • Stačilo by i jednou denně

Standardní velikost kapslí, které se dobře polykají.Dokonce mi zapila kapsli i 6 -ti léta. Nemá jakoukoli pachuť, ani po nějaké době. Dávkování je psané až 3x denně. Stačilo by jednou. Beru tedy 2-3 denně a dcera bere 1x. Ale na druhou stranu, pokud je šance ochránit proti větší nemocnosti na podzim ,tak to za to stojí. Oproti minulému roku nejsme nyní nemocní. Ani nejmladší syn, ktereho stále kojim. Takže mohu jen doporučit,za nás spokojenost.

Ověřený zákazník Testuj.to Monika

Přidáno: 21. srpna 2023

• jednoduché užívání

Praktické balení obsahuje 30 tobolek. Velikost tobolky je přiměřená, bez obtíží se spolkne. Plusem je, že lze tobolku jednoduše zapít kdykoli během dne. Veškeré informace o výrobku, užívání i složení je uvedeno přehledně na etiketě. Oceňuji i praktické balení, které se vejde do kabelky. S užíváním tobolek nebyl žádný problém, cítila jsem se odpočatě a žádné vedlejší účinky se neobjevily.

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

Přidáno: 21. srpna 2023

• Baleni
  • Přírodní produkt
  • Česká vyroba
  • Velikost kapsle

Po porodu jsem měla hodně nízkou hladinu železa a ač jsem dostala doplněk železa, tak nedělal dobře mé dceři. S tímto produktem nemáme žádný problém, nemáme ani jedna problémy se zazivánim, takže jsem velmi nadšena! Navíc cítím více energie a vrátila se mi barva do tváří! Plus je příjemná chuť po šipku, co vám zůstane v puse ;)

Allnature Aloe Vera Premium 1 l

Allnature Aloe Vera Premium 1 l

Ověřený zákazník Pilulka.cz Oksana

Zakoupeno v Pilulka.cz

• Kvalita

Ověřený zákazník Testuj.to Katerina

• citim se svezi
  • ekologicke baleni

Asi mi už vážně chybělo železo protože poté co užívám Beggs Iron se cítím ve svém těle daleko lépe,pohodlne. Taky se mi moc líbí skleněný obal který je originální a dobře ochrání kapsle před světlem. Jsem moc spokojená že jsem železo Beggs objevila pro sebe a svou rodinu.

Ověřený zákazník Testuj.to Ludmila

• slozeni
  • testovano akreditovanou laboratori
  • kapsle nejsou obrovske

Omega Beggs mi naprosto vyhovují protože ty kapsle nejsou tak obrovské jako jiné omega kapsle na trhu. Dokonce je dávám i dětem. Dětem dám vždy jednu kapsli, sobě tři. Cítím se lépe a děti jsou min nemocné. Omega jsou testované akreditovanou laboratoři takže jim fakt věřím.

Ekomedica Šípek 100% šťáva 0,5 l

Přidáno: 11. srpna 2023

• asi je to kvalitní
  • chuť
  • vzhled xD
  • je mi z toho špatně od žaludku

BioTech USA Omega 3 90 kapslí

• Konzistence
  • Chuť
  • Rychlost doručení
  • Baleni

Asi před měsícem jsem začala užívat Zlatou omegu-3. Že začátku jsem byla skeptická, ale výsledek mě zatím mile překvapil. Doufám, že těch pozitivních výsledků na sobě pocítím více. Nejvíce mě překvapila chuť-pomerančovo-citronová, to už není taký klasický rybí tuk, co si pamatujeme ze skolky, toto je lepší :-) a účinek je stejný.

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

Přidáno: 29. června 2023

• Podporuje imunitu
  • Velké tabletky

Beta Glukan rozhodně doporučuji. Po porodu jsem měla hodně hodně sníženou imunitu a i po krátce době užívání tohoto doplňku si troufám říct, že se mi imunita opět zlepšuje. Vždy když byl nachlazeny syn a měl kašel a rýmu, tak jsem to do tři dnů chytila taky. Za dobu, kdy užívám Beta Glukan byl syn nachlazeny a já nic ?

Ověřený zákazník Testuj.to Martina

Přidáno: 28. června 2023

Zakoupeno v Testuj.to

• Blahodárně účinkuje na dýchací cesty
  • Pdpora imunity
  • Přírodní složení
  • Velikost tabletky

Přípravek je výborný co se týče přírodního složení. Jsem alergička a astmatička. Moc mně tuto pilovou sezónu usnadnil ,protože mám jen mírný průbeh alergie , a vůbec jsem nemusela ani sáhnout na antihistaminiká a léky proti kašli. Beta Glukan doporučuji na 100%. A moc Vám za něj děkuji

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

Přidáno: 27. června 2023

• Vhodne pro děti
  • Složení
  • Velikost tablet

Doplněk bereme se synem pár týdnů proto na nejakou ochranu imunity si musíme počkat . Už ale po těch pár týdnech je vidět rozdíl toho , že se syn vždy nakazil od mladší dcery a teď se tomu tak nestalo . Velice oceňuji přírodní složení , protože jelikož chci dávat i vitamíny dětem je přírodní složení pro mě základ . Velikost tablet je na můj vkus ale opravdu velká , už z důvodu že jsou vhodné pro děti . Produkt bych doporučila protože delším užíváním opravdu tělo si vytvoří imunitu a není tak náchylný

Ověřený zákazník Testuj.to Lenka

Přidáno: 27. června 2023

• Chuť
  • Mam raději tabletky

Pomerančovo citronovy doplněk stravy Zlatá omega-3 rybí olej jsem si rychle zvykla. Mam problem používat doplnky stravy pravidelne, ale obcas i diky pridani do večeře jsem dodrzela pravidelnost. Osobne mam radši tabletky, ale chut mi nevadila. Behem uzivani doplnku stravy jsem nebyla nemocna a mene ve stresu i pres narocny mesic. Tento doplnek stravy bych klidně doporučila i svym znamym.

Zobrazuji 421 - 440 ze 500 recenzí 1...20 21 [ 22 ] 23 24...25