Nejnovější recenze ze sekce Doplňky stravy na imunitu

Ověřený zákazník Testuj.to Karolína

• Kvalita
  • Složení

Doplněk stravy Beta Glukan 200 mg Premium mi vyhovuje. Líbí se mi složení a kvalita. A musím říct, že opravdu zatím odolávám nemocím. Manžel má angínu a já se zatím držím. Už dlouho nemám ani náznak rými, což jsem opravdu ráda. Určitě budu kupovat dál a budeme užívat doplněk, celá rodina. Hlavně v zimním období.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• Chuť
  • Tekutá forma super hlavně pro děti
  • Chybí mi nějaká odměrka (lžičku se mi někdy podaří přelít)

Rybí olej od Omegy jsem zařadila ke svým každodenním doplňkům stravy velmi snadno. Užívání je snadné, tekutá forma je příjemná změna oproti tobolkám, chuť je příjemná, dobrá, velmi svěží, překvapivě bez jakýchkoliv pachutí a rybího zápachu, což opravdu oceňuji. Také oceňuji možnost přidání do pokrmů (hlavně kvůli dětem). Ohledně účinků, mám spotřebovánu cca půlku balení a docela se mi zlepšila suchost pokožky na těle. Jinak si myslím, že nějaké viditelně prokazatelné účinky budou trochu na delší dobu užívání. Oceňuji, že olej pochází z trvale udržitelného rybolovu a určitě doporučuji ke koupi. Co mi ale chybí u balení, tak je nějaká odměrka.

Zakoupeno v Testuj.to

• Neřeším denní dobu, polykám pouze jednu tabletu denně
  • Mírnější průběh infekce
  • Větší tableta, hůř se polyká

Často trpím na nemoci a nachlazení. Během používání Beta Glukanu jsem nastydla, ale myslím si, že průběh byl mírnější a rychlejší. Tabletky jsou větší, takže se hůř polykají, ale výhoda je, že stačí pouze jedna denně a neřešíte či po jídle nebo před jídlem. Věřím, že ten nejlepší efekt bude až po pár měsících používání. Za mě spokojenost.

Ověřený zákazník Testuj.to Denisa

• Tekutá forma
  • Kvalita

Rybi oleje nám nejsou neznáme. Už s nimi máme nějaké zkušenosti (tato značka je pro nás nová) Užívali jsme ráno, ze lžičky. Jak jsme byli zvyklí. Dětem i me chut vyhovuje. Osobně máme raději tekuté. U syna účinek stejný jako u naší stále značky (příznivý účinek na mozek). U mě zlepšení energie. Jsem jinak chodící únava. Kvalitní produkt. Rozhodne doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Dominika

• Skvělá chuť
  • Bez zápachu
  • Přírodní zdroj vitamínů
  • Vhodné pro celou rodinu i těhotné
  • Dělá fleky
  • Hodně teče

Velmi mile mě překvapila chuť oleje, jelikož jsem se obávala, jak bude chutnat a zda nebude cítit po rybině a chutná opravdu dobře. Je to skvělý doplněk stravy pro celou rodinu na posílení imunity. Díky pomerančovo-citrónové příchuti a tekuté formě nevadí ani dětem. Užívali jsme jej každé ráno a celá rodina se cítí víc vitální s větší energií. Jediné mínus vidím pouze v tom, že olej dost teče a musí se otírat lahvička, jinak dělá fleky.

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• Zabral rychle
  • Obsah vit.c

Beta Glukan Premium pomohl mě i synovi s opakovanými záněty průdušek a co jsem nečekala i se zmírněním alergických projevů s příchodem jara.Užívání je snadné i když tablety jsou poměrně velké.Oceňuji že obsahují vit.C a proto nemusím užívat další tablety.U syna sleduji že už pár týdnů neonemocněl a výsledky na spirometrii u alergologie se zlepšili což připisuji Beta Glukanu.

Ověřený zákazník Testuj.to Eva

• Využití pro celou rodinu
  • Vetší balení
  • Velikost tablet

Beta Glukan 200mg Premium bych určitě doporučila jako komplexní doplněk stravy pro celou rodinu v zimním období i jako akutní pomoc při rýmě, kašli či další formě nachlazení. Tento doplněk stravy pomohl mně i dceři (8 let) urychlit obtíže s respiračním onemocněním a kašlem. Pomohl také celkově posílit imunitu při virovém onemocnění (opary) i podpořit při větší stresové zátěži a únavě.

Zakoupeno v Testuj.to

• Žádná pachuť či smrad tobolky
  • Oravdu pomohly
  • Dostatek vitamínů.
  • Velikosti tobolky

Měla jsem možnost produkt vyzkoušet, a vyzkoušely jsme ho s dcerou. Dcera si ze školy přinesla nachlazení ale byla jsem velice překvapená jak jsme to zvládli a jak se jí zkrátila délka rýmy. Já která od ní vždy vše chytne a ještě v horší formě jsem nedostala nic. Byla jsem velice spokojená a šťastná že se nemusím léčit. Jediné mínus mi teda vadí a to i dost dceři a to velikost tabletky. Ale jde v pohodě rozpůlit.

• Jednoduchost použití
  • Přírodní složky

Beta Glukan splňuje vše, co od něj čekáte. Přírodní složení, které je pro lidské tělo přirozené, chrání před onemocněním ( mohu potvrdit, že od té doby, co jej užívám, se u mne neprojevil jediný náznak nemoci) a pohodlné dávkování. Tablety mají pro mne akorátní velikost, není je ale problém rozpůlit. Určitě doporučuji, za mne se jedná o kvalitní podporu imunity, která funguje.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucka

• Hezká lahvička
  • Nechutná mi

Omega-3 mi vůbec nechutná. Citrusy a mastnota mi moc nesedí. Děti si už zvykly ale dostat to do nich je občas problém. Užíváme lžičku denně ale až doděláme lahvičku už to nechci nikdy vidět?. Změnu žádnou zatím nepociťuji. Jelikož mi to nechutná nikomu to doporučovat nebudu.

Ověřený zákazník Testuj.to Monika

• Snadné užívání

Užívám Zlatá Omega-3 rybí olej 1500 mg protože mám problém polikat prášky.A toto se jednoduše nalije na lžičku a spolkne.Oceňuji kvalitu a mohou užívat i děti.Vůbec nesmrdí po rybách je velmi chutný dá se i nakapat na salát nebo do ovesné kaše.Vidím zlepšení v žilách lépe mi krev proudí v žilách.

Ověřený zákazník Testuj.to Michal

• lehké užívání
  • pomáha
  • větší nabídka příchutí, třeba malina nebo jahoda

Přípravek mi vyhovuje, užívám ho pravidelně každý den ráno. Má výbornou chuť a dobře se dávkuje. Není vůbec cítit po rybách a mají ho rádi i moje děti. Jednoduše se užívá protože oproti jiným výrobkům, které jsou většinou ve formě velkých tobolek se samozřejmě bez problémů polyká. Co se týče zdravotních účinků, u mě došlo po měsíci užívání hlavně ke zlepšení pokožky a pevnosti nehtů. Přípravek určitě všem doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Nikola

• Konzistence
  • Vhodné pro děti i těhotné

Díky příjemné citronovo-pomerančové příchuti je užívání tohoto doplňku naprosto bezproblémové. Opravdu z něj není cítit “rybina”, takže s užíváním není problém ani dětí a těhotných žen, které mohou být citlivější na různé chutě a vůně. Osobně také spatřuji výhodu v tekuté formě doplňku oproti např.: kapslím, které mohou být pro některé uživatele hůře polknutelné. Výhodou také je, že tento olej lze přidávat i do pokrmů - kaší, salátů, apod. Díky užívání tohoto doplňku pociťuji zmírnění celkové únavy během dne.

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

• velikost pilulky

Doplněk stravy Beta Glukan 200 mg Premium jsem objevila diky moznosti testovani, jsem velice mile prekvapena, tobolky se krasne polykaji bez zapachu ci chuti. Po dennim pouzivani se citim mene unavena a imunita taky funguje skvele. Muzu vsem jen doporucit.

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

• udržitelný zdroj
  • chuť
  • chyběla mi odměrka na dávkování

U přípravku Zlatá Omega-3 rybí olej 1500 mg oceňuji že prémiový rybí olej pochází z trvale udržitelného rybolovu. Skvěle se hodil do salátů, ale i samostatný byl velice chutný jak pro mě tak pro dceru, protože v tom není chuťově ani poznat, že je to rybí tuk. Skvělé je i to, že je v tekuté formě. Užívali jsme ho ráno a přišlo mi, že jsem se po něm cítila i přes den lépe. Zároveň jsem pozorovala větší odolnost vůči stresu. Bohužel o pozitivních imunitních účincích mluvit ale nemohu. Za dobu užívání jsem byla několikrát nemocná a dcera také.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• Mírnější příznaky nachlazení
  • Přírodní složení
  • Velikost tablet

Po měsíčním užívání přípravku musím říci, že aktuální nachlazení zvládám mnohem lépe. Kašel mě v noci nebudí a i s rýmou mohu dýchat dobře.
Vhodnější by byly tablety želatinové, protože tyto se díky velikosti a struktuře špatně polykají, ale dají se rozpůlit. Oceňuji, že je přípravek přírodního složení a je účinný.
Vzhledem ke svým zkušenostem bych jako podporu imunity tablety doporučila známým i rodině.

Ověřený zákazník Testuj.to Barbora

• konzistence
  • snadné dávkování
  • po otevření musí být v lednici, to není moc výhodné na cestování

Trochu jsem se bála, protože nemám ráda ryby, ale v oleji vůbec nejsou cítit a ani nezůstává po spolknutí na jazyku naprosto žádná pachuť. Olej se dobře polyká samotný, nebo jej lze vmíchat do kaše či jogurtu. Cením si také toho, že je olej z trvale udržitelného rybolovu. Při dlouhodobém užívání se opravdu cítím po všech směrech lépe a mám více energie. Určitě bych tento olej doporučila každému, kdo chce udělat něco navíc pro své zdraví.

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

• Chuť sirupu

Tekutá Omega 3 má pomerančovou chuť, bála jsem se aby omega nechutnala po rybách, ale nechutná. Dávala jsem i malé , která má 4 roky a v pohodě doplněk užívala, dávala jsem ji sirup do kaše :).Je fajn, že je to formou sirupu a ne v tabletách. Při dlouhodobém užívání se opravdu cítím po všech směrech lépe a mám více energie. Omega zlatou v sirupu bych určitě doporučila.

Blendea Aloe Vera 60 kapslí

Blendea Aloe Vera 60 kapslí

Ověřený zákazník Blendea.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Blendea.cz

výborný

Ověřený zákazník Testuj.to Blanka

Zakoupeno v Testuj.to

• Chuť, příjemná nasládlá.
  • Vůně, příjemná citrusová.

Jsme zvyklí užívat rybí olej tekutý nebo kapsle pravidelně. Toto pro nás bylo vítané zpestření. U výrobků se mi líbila příjemná (nepřeslazená - to je pro mě důležité) chuť a příjemná citrusová vůně. Z výrobku není cítit žádná rybí pachuť, kvůli té, dávám radši přednost kapslím. Účinky jsme nestihli zaznamenat. Děti z chuti už tak nadšené nebyli, jsou zvyklé na rybí oleje, které jim chuťově nevadí. Výrobek ráda zakoupím znova.

Zobrazuji 461 - 480 ze 500 recenzí 1...21 22 23 [ 24 ] 25